Доступ до мережі Інтернет за технологією FTTB в м.Андрушівка

 

Доступ до мережі Інтернет за технологією FTTB в м.Андрушівка

Доступ до мережі Інтернет за технологією FTTB в м.АндрушівкаУ нашій країні все більше зростає інтерес до розгортання мереж доступу з можливістю наданням абоненту широкосмугового каналу зв'язку. Причиною даного інтересу служить швидке зростання вимог до смуги пропускання мереж зв'язку, обумовлений появою нових широкосмугових послуг. До таких послуг можна віднести послуги для бізнесу (відеоконференц-зв'язок, видалене навчання, телемедицина) і розважальні послуги (відео за запитом, цифрове мовлення, HDTV, on-line гри і т.д.). Використовувані в даний час технології не можуть надати економічно вигідного рішення для задоволення зростаючих потреб, тому в хід йдуть не зовсім звичні технології.
Одна з них - FTTx (Fiber To The ... - «волокно до ...») - технологія організації мереж доступу з доведенням оптичного волокна до певної точки. Незважаючи на те, що FTTx - технологія не нова, проте широке поширення вона отримує саме зараз.

Є кілька варіантів реалізації FTTx, з них можна виділити:

FTTH - Fiber To The Home (доведення волокна до квартири);
FTTB - Fiber To The Building (доведення волокна до будівлі),

Більш детально розглянемо технологію FTTB

При використанні варіанту FTTB оптичне волокно заводиться в будинок, як правило, на цокольний поверх або на горище (що більш економічно ефективно) і підключається до пристрою ONU (Optical Network Unit). На стороні оператора зв'язку встановлюється термінал оптичної лінії OLT (Optical Line Terminal). OLT є primary пристроєм і визначає параметри обміну трафіку (наприклад, інтервали часу прийому / передачі сигналу) з абонентськими пристроями ONU (або ONT, в разі FTTH).
Подальший розподіл мережі по дому відбувається по «кручений парі».
Цей підхід доцільно застосовувати в разі розгортання мережі в багатоквартирних будинках і бізнес-центрах середнього класу. Місцеві оператори зв'язку розгортають мережі FTTB поки тільки у великих містах, але в перспективі використання даної технології повсюдно. У FTTB немає необхідності прокладати дорогий оптичний кабель з великою кількістю волокон, як при використанні FTTH.

Основні переваги технології FTTB:

- доступ до мережі зі швидкістю до 100 Мбіт/с;
- не потрібне додаткове обладнання (модем);
- висока якість передачі даних;
- гарантована надійність мережі за рахунок застосування технології кільцевого резервування і використання магістральних ліній зв'язку в підземних комунікаціях;
широкі можливості для отримання нових послуг таких, як цифрове інтерактивне телебачення;
- симетрична смуга пропускання (прийом і передача даних з однаковою швидкістю), що - зручно при роботі з файлообмінними мережами;
- термін експлуатації оптико-волоконного кабелю - не менше 25 років.

В м.Андрушівка підключитись до високошвидкісного безлімітного Інтернету від Інтернет провайдера "Мікснет" за технологією FTTB можна за телефонами:

+380 44 595 8888
+380 95 294 2020 (Vodafone)
+380 67 550 2020 (Київстар)
+380 73 550 2020 (Lifecell)Создан 23 июл 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Баннер